لمینیت های سرامیکی و کامپوزیتی

banner34
امروزه لبخند زيبا تاثير بسياري بر روابط احتماعي و اعتماد به نفس افراد دارد. كسانيكه از لبخند خود راضي نيستند معمولا اعتماد به نفس كافي در اجتماع را ندارند و همواره بدنبال راه حلي براي ايجاد جذابيت خنده هاي خود هستند.
از طرفي هميشه اين نگراني در بين افراد وجود دارد كه دندانها تراش داده نشوند.
با توجه به اينكه براي انجام لمينيت هاي سراميكي معمولا تراش ها در حد ١ تا ٣ دهم ميليمتر بايستي انجام شود و چشم معمولي نميتواند اين ميزان را براحتي تشخيص و افتراق دهد، در مجموعه درماني ما آماده سازي دندانها با ميكروسكوپ دندانپزشكي و با بزرگنمايي ٦ تا ١٠ برابر و با نهايت دقت و ظرافت انجام ميشود و نتيجه درماني عالي در انتظار بيماران خواهد بود.

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تماس تلفنی با شماره 22224803 و 22224903 در ارتباط باشید یا به شماره واتس آپ 09901156015 پیغام دهید.

مقالات آموزشی:

۱۶ آبان ماه ۱۴۰۰

چرا پاکسازی دندان ها درد دارد؟

جرمگیری دندان درد دارد؟ تمیز کردن تخصصی دندان ها توسط دندانپزشک به خودی خود درد ندارد. بسیاری از پاکسازی های دندانی به علت بهداشت بد دهانی درد دارند!
۱۲ مهر ماه ۱۴۰۰

اصول طراحی لبخند

چگونه می توانید به لبخندی که می خواهید دست پیدا کنید؟ طراحی لبخند حرفه ای،سفید کردن دندان،باندینگ دندان،پر کردن دندان،ونیر،روکش یا بریج های پرسلن
۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۰

اناملوپلاستی، کانتور یا تراش دندان

آیا جایگزینی برای کانتورینگ مینای دندان ها وجود دارد؟ اناملوپلاستی با چه فرایندهایی انجام می شود؟ آیا تراش مینای دندان با اهداف زیبایی آنها بی خطر است؟
۱۲ تیر ماه ۱۴۰۰

آنچه باید در مورد جرمگیری و تسطیح سطح ریشه دندان ها بدانید!

جرمگیری و تسطیح سطح ریشه دندان ها بیشتر از یک مرتبه مراجعه به دندانپزشک طول می کشد و بر اساس وخامت بیماری پریودنتال و اینکه آیا لثه تحلیل رفته دارید یا خیر
۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۰

چرا دندان ها پس از پر شدن حساس می شوند؟

حساسیت دندان پس از پر کردن اصلاً غیر عادی نیست، مخصوصاً اگر پر شدگی عمیقی برای شما انجام شده باشد. چرا پر کردن دندان موجب بروز حساسیت می شود؟
۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

لمینت دندان

لمینت دندان مواد بسیار نازک، و پوسته های همرنگ دندانی هستند که به صورت سفارشی ساخته می شوند که سطوح جلوی دندان ها را پوشش دهند تا ظاهر لبخند را بهبود دهند

نمونه های درمانی:

۰/۵ ( ۰ نظر )
رزرو آنلاین نوبت
فارسی