نوبت ویزیت و مشاوره دندانپزشکی

راهنمای استفاده از سامانه تعیین وقت ویزیت:

با استفاده از فرم زیر شما می توانید پس از تکمیل مرحله به مرحله موارد مورد نیاز، نوبت مراجعه خود را به صورت آنلاین و رایگان تهیه کنید:

  1. در مرحله اول با نام “انتخاب نوع نوبت” شما می توانید تاریخ، روز و بازه زمانی مورد نظر خود برای مراجعه را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید.
  2. در مرحله دوم با نام “نوبت های موجود” سامانه بر اساس تاریخ انتخابی شما، نزدیکترین نوبت های موجود و در دسترس را به تفکیک روز نمایش خواهد داد. در این مرحله شما بر اساس تاریخ ها، روی بازه زمانی مطلوب کلیک کنید و به مرحله بعد بروید. نوبت هایی که روی آنها خط کشیده شده توسط سایر کاربران رزرو شده و قابل انتخاب نیستند.
  3. در مرحله سوم با نام “اطلاعات تماس” شما باید مشخصات دقیق از فرد مراجعه کننده به مطب را ارائه کنید. این مشخصات شامل: نام و نام خانوادگی کامل، شماره موبایل و آدرس ایمیل معتبر از فرد مراجع است. پس از اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده روی دکمه “تایید نهایی” کلیک کنید.
  4. در صورت کامل و صحیح بودن اطلاعات وارد شده به مرحله پایانی می روید که “ثبت نهایی نوبت” است. در این مرحله پیام موفقیت آمیز بودن رزرو نوبت نشان داده می شود و اطلاعات کلی از نوبت رزرو شده برای شما نمایش داده می شود. لطفا این اطلاعات را برای خود ذخیره کنید. روند ثبت نوبت تمام شده است و پیامک تایید به صورت خودکار از طرف سامانه بر روی شماره موبایل و آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

*نوبت های موجود صرفا برای ویزیت و معاینه منظور شده و در صورت نیاز به درمان، نوبت جدید توسط بخش پذیرش اعلام خواهد شد

** لطفا 10 دقیقه قبل از زمان نوبت خود در محل مطب حضور داشته باشید. در صورت مغایرت اطلاعات ثبت شده در سامانه با مدارک شخص مراجعه کننده، نوبت شما توسط بخش پذیرش لغو خواهد شد

 

بارگذاری...

 

3.3/5 ( 59 نظر )
رزرو آنلاین نوبت
فارسی
مشاوره دندانپزشکی
نیاز به مشاوره دندانپزشکی دارید؟
سوال خود را با ما مطرح کنید (لطفا قبل از ارسال پیام، تصویر رادیوگرافی تهیه کنید)
در اولین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود
اگر نیاز به عکس رادیوگرافی دهان و دندان دارید کلیک کنید:اطلاعات بیشتر