مشاوره و طرح درمان اندودانتیکس

banner22
درمان ریشه یا همان عصب کشی یکی از معمول ترین فرایندهای دندانپزشکی است که سالانه میلیون ها مورد از آن در سراسر دنیا انجام می شود. این درمان ساده می تواند دندان عفونی شما را نجات دهد و دیگر نیازی به کشیدن آن و جایگزینی آن با استفاده از ایمپلنت و دیگر انواع دندان های مصنوعی نخواهد بود. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه به این درمان و نیز معاینه دندان های خود می توانید به متخصص اندودنتیست مراجعه نمایید.

مقالات آموزشی:

۶ خرداد ماه ۱۴۰۲

خطرات نوشیدن الکل بعد از کشیدن دندان

آیا نوشیدن الکل بعد از کشیدن دندان خطرناک است؟ بعد از کشیدن دندان چه زمانی می توان الکل مصرف کرد؟ آیا نوشیدن آبجو با نوشیدن مشروب بعد از کشیدن دندان متفاوت است؟
۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

تکنیک بدون فلپ و پانچ برای کاشت ایمپلنت های دندانی

جراحی بدون فلپ چیست؟ تکنیک پانچ بافت نرم بدون فلپ برای کاشت ایمپلنت چگونه است؟ دستورالعمل های بعد از جراحی پانچ چیست؟ اشکال احتمالی تکنیک پانچ بافت نرم چیست؟
۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

آیا از دست دادن حس چشایی با مشکلات دندانی ارتباط دارد؟

آیا از دست دادن حس چشایی با مشکلات دندانی ارتباط دارد؟ اگر حس چشایی از بین رفته باشد چه انتظاری باید داشت؟ آیا می توان از از بین رفتن حس چشایی پیشگیری کرد؟
۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

ایمپلنت های دندانی کوتاه: آری یا خیر؟

ایمپلنت های دندانی کوتاه چه ویژگی فیزیکی دارند؟ چه زمانی از ایمپلنت های دندانی کوتاه استفاده می شود؟ آیا ایمپلنت های دندانی کوتاه نقطه ضعفی هم دارند؟
۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۲

آنچه باید در مورد ایمپلنت های دندانی All- On- 4 بدانید!

ایمپلنت های دندانی All- On- 4 چه تفاوتی با ایمپلنت های دندانی مرسوم دارد؟ آیا ممکن است برای ایمپلنت های دندانی All- on- 4 مشکلی بوجود بیاید؟
۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۲

آیا استفاده دهانشویه برای کودکان بی خطر است؟

آیا استفاده دهانشویه برای کودکان بی خطر است؟ دهانشویه ها جایگزینی برای عادت های خوب مسواک زدن و نخ دندان کشیدن نیستند!بهترین دهانشویه برای بریس ها چیست؟
۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۱

بارودنتالژیا یا احساس فشرده شدن دندان تحت شرایط افزایش فشار

بارودنتالژ که تحت عنوان "فشرده دندان" نیز شناخته می شود یک دندان درد حاد با حساسیت بالا در هنگام تغییر ناگهانی فشار محیط است. درد دندان پس از تغییر فشار
۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۱

مراقبت های صحیح دندانی برای افراد سالخورده

آیا افراد مسن حتماً دندان های خود را از دست خواهند داد؟ برای پاکسازی صحیح دندان ها در افراد مسن چه چیزهایی نیاز هستند؟ مراقبت دندانی افراد سالخورده
۸ اسفند ماه ۱۴۰۱

تأثیرات منفی اختلالات خوردن روی سلامت دهان و دندان ها

اختلالات خوردن چگونه می توانند روی دهان و دندان های شما تأثیر بگذارند؟ تیم دندانپزشکی چگونه می تواند به تشخیص اختلالات خوردن کمک کند؟
۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۱

کدامیک بهتر است: ایمپلنت یا بریج

کدامیک بهتر است: ایمپلنت یا بریج؟ دندانپزشک راه حل مناسبی را به شما ارائه می دهد که تا حد امکان ملایم باشد و در عین حال سال ها استفاده مداوم را ارائه دهد.
۲۵ دی ماه ۱۴۰۱

آنچه باید در مورد مینی ایمپلنت های دندانی بدانید!

پروتز مصنوعی مینی ایمپلنت دندانی چیست؟ ماندگاری مینی ایمپلنت های دندانی چقدر است؟ مراقبت از مینی ایمپلنت های دندانی چگونه است؟
۱۲ دی ماه ۱۴۰۱

راهنمای جراحی ایمپلنت: چگونه ساخته می شود و چرا استفاده می شود؟

راهنمای جراحی ایمپلنت چیست؟ چرا از سرجیکال گاید یا راهنمای جراحی استفاده می کنیم؟ مراحل ساخت راهنمای جراحی ایمپلنت چگونه است؟

نمونه های درمانی:

۰/۵ ( ۰ نظر )
رزرو آنلاین نوبت
فارسی
اگر نیاز به عکس رادیوگرافی دهان و دندان دارید کلیک کنید:اطلاعات بیشتر